Košík
біле пиво

Бельгійське біле пиво

Історія бельгійського пивоваріння і біле пиво нараховує майже тисячу років, саме тому оригінальні рецептури хмільних напоїв даної країни отримали значну популярність у поціновувачів хмільного напою по всьому світу.

«Біле Пиво» бельгійське пиво має золотистий колір та незначний осад, що перетворює пиття в справжню насолоду. Напій також доволі газований, що сприяє утворенню «міцної» піни, що дозволяє повністю відчути увесь спектр ароматів солоду та пшениці. Пиво доволі схоже на німецький варіант Hefe-Weizen через відсутність фільтрації.

Для виробництва білого пива використовують 50% не пророщеної пшениці та 50% світлого ячмінного солоду. Доволі часто додають ромашку, тмин або корицю, як спеції, що поряд з солодкуватим ароматом додають напою пряності.

Головна різниця при цьому полягає саме в додаткових компонентах: бельгійські пивовари доволі часто використовують гіркий апельсиновий лікер. В середньовіччі біле пиво взагалі варилося без додавання хмелю, що суттєво знижувало міцність напою. В наш час біле пиво рідко переходить відмітку в 5.5%.

З початку 19-го століття саме місто Хугарден було столицею виробництва білого пива. В 1960-х роках рецепт дістався й до Америки, де пиво отримало значну популярність завдяки своєму незвичайному поєднанню смаків. В той же час виготовляти біле пиво почали й у Франції та Нідерландах. Напій і в наш час залишається дуже популярним серед молоді всього світу, адже має в присмаку оригінальну кисличку, що непогано бадьорить. Хоча використовують біле пиво не лише за основним призначенням, але й для приготування соусів та заправок до риби. 

«Опілля біле» – український продовжувач бельгійських традицій

Опілля Біле – є справжнім продовжувачем традицій пивоваріння бельгійського сорту. Напій має чудові фруктові нотки та гармонійний аромат пшеничного солоду. Для приготування використовуються лише натуральні складники та перевірені історією технології. Процес бродіння пива триває 5 діб. Вміст сухих речовин в пивному суслі – 11% та міцність готового продукту в 4% дозволяє досягнути особливого пивного балансу між смаком та ароматом.

Якщо дійсно бажаєте насолодитися результатом бельгійської майстерності, то не відмовляйте собі в можливості скуштувати «Опілля Біле» – національний сорт світлого не фільтрованого пива, який чудово підійде до рибних страв та точно зможе прикрасити ваш вечір.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Doručení za hodinu

Vlastní vyzvednutí na prodejně

Volný, uvolnit

Zajištění kvality

100 % skutečné živé pivo

cs_CZČeština