Košík
Живий квас

Живий квас «Опілля»

У наших предків квас завжди асоціювався з найкращим освіжаючим напоєм, який не тільки надавав сил, а й дозволяв насолодитися унікальним смаком. У наш час живий квас «Опілля» зміг стати спадкоємцем багатовікової історії приготування натурального квасу, чий смак і харчова цінність так полюбилася всім поціновувачам цього напою.

Користь живого квасу

Подібна популярність живого квасу цілком обґрунтована. Не дивлячись на те, що продукт вважається напоєм з розряду низькокалорійних, він насичений великою кількістю необхідних для організму людини вітамінів та мікроелементів.

Для приготування живого квасу «Opillia» використовуються тільки натуральні інгредієнти. Напій, приготовлений на основі кращого квасного сусла для зброджування, позитивно впливає на організм людини.

Живий квас може бути приготований тільки із застосуванням пророщених зерен, які накопичують особливі ферменти і містять в собі фолієву кислоту та антиоксиданти. Живе бродіння сприяє тому, що готовий напій не втрачає свої унікальні властивості і зберігає всі корисні речовини, які позитивно впливають на імунну систему людини, знімають втому, допомагають підтримувати організм у тонусі.

Квас «Опілля» створений з особливою турботою про споживача, адже він поєднує у собі не тільки перевірені часом технології виробництва, але і сучасні методи, здатні позитивно позначатися на смакових характеристиках напою.

На сьогоднішній день квас став символом справжнього затишку, адже його смак та хлібний аромат здатні викликати тільки позитивні емоції, пов’язані з домівкою та сімейними узами.

На закінчення

У сучасному світі квас зміг не тільки втриматися на позиції відмінного літнього напою, але і завоювати нових шанувальників завдяки унікальному смаку і корисним властивостям. Живий квас «Опілля»– це вдала спроба поєднати досвід предків і сучасні знання, щоб отримати дійсно унікальний продукт, який бадьорить, легко п’ється та знаходиться в доступній ціновій категорії.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Doručení za hodinu

Vlastní vyzvednutí na prodejně

Volný, uvolnit

Zajištění kvality

100 % skutečné živé pivo

cs_CZČeština