Basket
Пиво з сиром

Пиво з сиром. Що до чого?

Сирна закуска до пива (пиво з сиром) – здавалося б, дивина. Зовсім інша справа – різні снеки, в’ялена риба і ковбаски. Але ніщо не ново під місяцем. Виявляється тандем сиру і пива існує ще з незапам’ятних часів. У всякому разі, двома цими продуктами славилися ще середньовічні монастирі. А трапеза орача неодмінно включала в себе сир і пиво – смачні, ситні і приємно гармонуючі один з одним.

Як поєднувати пиво і сир?

Гіркота хмелю згладжує жирність сиру, а шипучість напою створює ідеальне обрамлення для вершкового, сирного смаку, дозволяючи проявитися багатьом деталям. Однак безліч сортів що одного, що іншого продукту може збивати з пантелику. На перший погляд, незрозуміло, як їх правильно поєднувати. Спробуємо розібратися в цьому питанні.

Отже, основні принципи такі:

1. Відповідність рівнів інтенсивності. Занадто ніжний сир «загубиться» на тлі міцного напою. І навпаки, пряний молочний продукт придушить делікатний післясмак білого пива.

2. Однакове походження. Якщо продукти родом з одного регіону, то з великою часткою ймовірності, їх смакові характеристики будуть гармоніювати між собою.

3. Подібність і доповнення смаків.

4. Гра на контрасті.

Популярні поєднання пива і сиру

Різноманітність цих продуктів представляє широке поле для кулінарних експериментів. Ми ж представляємо вашій увазі кілька перевірених пар.

  • легкий освіжаючий лагер прекрасно гармонує з ароматним пармезаном, філадельфією і рікоттою;
  • витриманий чеддер з нотками горіха здавна подається в компанії з коричневим англійським елем, доповнюючи карамельні нотки останнього;
  • ніщо краще гауді не підкреслить шоколадно-кавовий післясмак стаута;
  • фета і козячий сир будуть особливо гарні на пікніку в поєднанні з пшеничним нефільтрованим;
  • для гострого смаку рокфору потрібна фортеця темного бельгійського елю і портеру;
  • пріснувата моцарелла буде вигідно відтінятися насиченим трав’яним ароматом індійського елю.

Щоб дегустація вдалася на славу, рекомендуємо подавати до пива сир тільки кімнатної температури. Якщо ви хочете їсти сир з крекерами, то вибирайте несолоний, з максимально нейтральним смаком. А найкраще замінити крекери хлібом.

Апетитною закускою до пива стане також пікантний копчений і сушений сир (сирні снеки).

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Delivery in an hour

Self-pickup from the store

Free

Quality Assurance

100 % Real Live Beer

en_GBEnglish (UK)