Kosz
Футбол та пиво

Футбол та пиво (пивні традиції)

Досить складно сперечатися з тим, що футбол та пиво – це в своєму роді нерозлучні поняття. Сьогодні складно сказати, коли саме було продано перше пиво на стадіоні, але факт залишається фактом – якщо ти дивишся футбол, то, швидше за все, ти тримаєш в руках келих відмінного хмелевого напою.

Причому таку «спорідненість душ» пива та футболу досить просто пояснити. Звернути увагу варто на такі аспекти:

  • Пиво та футбол – це по-своєму командні ігри. Якщо ви дивитесь футбол, то знаєте, що матч не відбудеться до тих пір, поки на полі не будуть суперничати за перемогу усі виставлені гравці команди. Не складно погодитися і з тим фактом, що дивитися щось набагато цікавіше в компанії друзів. І футбол в цьому випадку не є винятком. Пиво сприяє розкріпаченню, роблячи спілкування в дружньому колективі ще більш приємним і легким.
  • Пиво – це відмінне доповнення до «хліба та видовищ». Пивна культура тісно пов’язана зі споживанням їжі і переглядом чогось захоплюючого та цікавого. Футбол – це саме те видовище, під яке може прокинутися апетит і подальше бажання запити їжу якісним пінним.
  • Футбол встиг проявити себе, як відмінний комерційний тригер для пабів, ресторанів і т.д. Як показує закордонна статистика, то прибуток закладів, які продають пиво і при цьому транслюють матчі, в «футбольні дні» зростає на 30%.

Кілька порад про те, як правильно пити пиво за переглядом матчу

Якщо ви вже знаєте, що на вас чекає футбольний вечір, то дотримуючись кількох простих правил, ви зможете провести його з найбільшим комфортом і задоволенням. До таких правил можна віднести наступні:

  • При перегляді футболу з келихом пива не варто забувати і про закуски. У світовій павутині можна знайти безліч порад про те, до якого сорту пива підходить та чи інша їжа. Це ж правило стосується і ситуацій, коли ви замовили, наприклад, піцу. Піца з ковбасками відмінно підійде до темного пива, в той час як піца з лососем буде відмінно поєднуватися зі світлими сортами.
  • Подбайте про наявність джерела холоду в кімнаті. Ідеальним варіантом стане портативний міні-холодильник (такий часто беруть на пікніки). Помістивши його поруч з собою, вам не доведеться постійно ходити до холодильника за новою пляшкою хмільного напою. До того ж тепле пиво погано поєднується з хорошим проведенням часу.
  • Досить часто попередній пункт фанати пива та футболу вирішують за рахунок використання вкрай великих кухлів. Так, безсумнівно, це стильно, тримати в руках келих по-справжньому «чоловічих розмірів». Але такий підхід обіцяє те, що пиво за час перегляду матчу швидко вивітриться і нагріється. Найкраще використовувати невеликі пивні келихи: 0,3 л або 0,5 л.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dostawa w godzinę

Odbiór osobisty ze sklepu

Bezpłatny

Zapewnienie jakości

100 % Prawdziwe piwo na żywo

pl_PLPolski