Пиво

Показати фільтри
Показати фільтри

Цей пінний напій заведено споживати у колі хороших друзів, і обов’язково у прохолодним. Лише так можна зрозуміти неоціненний смак і найважливіші особливості цього продукту, який вважається одним із найстаріших за походженням на планеті. А кажучи про продукцію від торгівельної марки Опілля, насправді важко утриматися від захоплення його смаком та якістю. Адже цей виробник вже більш, ніж сотню літ, славиться своєю відповідальністю та дотриманням старовинних традицій в технології.

Як виробляють якісний напій

Завдячуючи тому, що в тернопільській компанії працюють закохані в свою справу люди, сучасні споживачі мають можливість купити живе пиво в Києві. Саме такий продукт, а також інші варіації хмільного товару є у продажі нашого інтернет-магазину. При цьому варто зазначити, що реалізація питних виробів проходить за досить доступними цінами. Саме тому ми користуємося великим попитом серед клієнтів онлайн майданчика.

Зазвичай в процесі виробництва використовуються древні технології, перевірені часом, і разом з тим, доповнені новітніми розробками. Сама система передбачає одноварний метод на 12 годин,  який відбувається таким чином:

  • спочатку відбирається якісна сировина, в залежності від певного сорту напою;
  • далі вариться сусло для розчинення хмелевих речовин;
  • потім сусло охолоджується, і до нього додаються дріжджі англійського виробництва низового бродіння;
  • після відділення осаду сировину переміщають до спеціальних ємностей для доброджування – на період від 7 до 10 діб, в залежності від сорту.

Потім продукт розливається в тару та постачається споживачам. Варто зазначити, що компанія випускає досить великий обсяг товару – як у пляшках, так і в розливному вигляді. Замовити його можна у будь-якій кількості – як роздрібним, так і оптовим споживачам.

Доставка напоїв – одна із послуг нашої компанії

Для тих, хто звик споживати лише якісні продукти, ми радимо звернути увагу на асортимент нашого магазину. Тут можна пиво замовити додому – не лише в Києві, а й по всій Україні. Остаточна ціна товару залежатиме від відстані, на яку потрібно його доставити, а також від вартості замовлення.

Ми пропонуємо смачне пиво в різних варіаціях – світле, темне, фільтроване, живе, класичне, крафтове,  з різноманітними добавками.

Залишайте замовлення прямо на сайті та насолоджуйтеся справжнім і неперевершеним смаком.