Розливне

Показати фільтри
Показати фільтри

Дослідники історії міста Тернополя стверджують, що різниця між датою його виникнення і датою будівництва місцевої броварні становить всього 10 років. Тому, кажучи про продукцію торгової марки Опілля, можна сміливо вважати, що традиції пивоваріння в цій компанії існують вже понад п’ять століть.

Протягом цього періоду змінювалися власники компанії, вона проходила процес націоналізації та інші трансформації, але при цьому якість пінного напою завжди було дивовижним. В наші дні продукт під назвою «Опілля» можна легко знайти в будь-якому населеному пункті України. Його можна замовити також через наш інтернет-магазин з доставкою. Ми пропонуємо великий асортимент пляшкової продукції, також покупці онлайн площадки мають можливість купити розливне пиво.

Наші пропозиції

Ще не так давно побалувати себе освіжаючим прохолодним напоєм на розлив можна було тільки в барі або інших спеціалізованих торгових точках. Завдяки мережі наших магазинів, ви отримуєте можливість випити хмільного пива вдома, в затишній обстановці, в колі друзів або близьких людей. Справжнє живе, хмільне, воно відрізняється натуральною основою і повністю звільнився від консервантів. Отже, споживаючи такий алкоголь, дегустатор буде насолоджуватися дійсно якісним і оригінальним продуктом.

Так звана пивна карта нашої онлайн площадки включає в себе наступні сорти пінного напою на розлив:

  • «Княже» темне фільтроване – став уже класикою по-справжньому благородний напій, що володіє м’яким солодово-карамельним присмаком, що має привабливий аромат і легку гіркоту хмелю;
  • «Жигулівське» світле фільтроване – характеризується медово-золотистим кольором, має традиційний смак, відповідний класичному назвою, виконане за старою технологією з використанням якісного солоду;
  • «Біле» нефільтроване – пшеничне пиво, зварене на солоді, що відрізняється невеликою цитрусової кислинкою, і має приємне фруктове післясмак; відмінно підходить до м’ясних страв, а також в до вершковим десертів;
  • «Корифей» світле – традиційний варіант, чий рецепт передбачає наявність тільки води, солоду та хмелю, відрізняється стриманим зерновим ароматом, і має ледь чутно гірчинку хмелю.

Недорого, швидко та комфортно – саме цим відрізняється робота магазину, де є розливне пиво, Київ та інші міста давно вже користуються нашими послугами. Потрібно сказати, що це далеко не весь перелік того, що присутня в продажу у нас. Повний список продукції ви знайдете на сайті. Ціна і інша інформація з приводу кожної позиції знаходиться тут же. Доставка здійснюється як в столиці та області, так і по всій Україні. Якщо вам потрібно купити біле, темне або крафтового пиво – ми завжди готові виконати будь-яке замовлення.