Кошик
біле пиво

Бельгійське біле пиво

Історія бельгійського пивоваріння і біле пиво нараховує майже тисячу років, саме тому оригінальні рецептури хмільних напоїв даної країни отримали значну популярність у поціновувачів хмільного напою по всьому світу.

«Біле Пиво» бельгійське пиво має золотистий колір та незначний осад, що перетворює пиття в справжню насолоду. Напій також доволі газований, що сприяє утворенню «міцної» піни, що дозволяє повністю відчути увесь спектр ароматів солоду та пшениці. Пиво доволі схоже на німецький варіант Hefe-Weizen через відсутність фільтрації.

Для виробництва білого пива використовують 50% не пророщеної пшениці та 50% світлого ячмінного солоду. Доволі часто додають ромашку, тмин або корицю, як спеції, що поряд з солодкуватим ароматом додають напою пряності.

Головна різниця при цьому полягає саме в додаткових компонентах: бельгійські пивовари доволі часто використовують гіркий апельсиновий лікер. В середньовіччі біле пиво взагалі варилося без додавання хмелю, що суттєво знижувало міцність напою. В наш час біле пиво рідко переходить відмітку в 5.5%.

З початку 19-го століття саме місто Хугарден було столицею виробництва білого пива. В 1960-х роках рецепт дістався й до Америки, де пиво отримало значну популярність завдяки своєму незвичайному поєднанню смаків. В той же час виготовляти біле пиво почали й у Франції та Нідерландах. Напій і в наш час залишається дуже популярним серед молоді всього світу, адже має в присмаку оригінальну кисличку, що непогано бадьорить. Хоча використовують біле пиво не лише за основним призначенням, але й для приготування соусів та заправок до риби. 

«Опілля біле» – український продовжувач бельгійських традицій

Опілля Біле – є справжнім продовжувачем традицій пивоваріння бельгійського сорту. Напій має чудові фруктові нотки та гармонійний аромат пшеничного солоду. Для приготування використовуються лише натуральні складники та перевірені історією технології. Процес бродіння пива триває 5 діб. Вміст сухих речовин в пивному суслі – 11% та міцність готового продукту в 4% дозволяє досягнути особливого пивного балансу між смаком та ароматом.

Якщо дійсно бажаєте насолодитися результатом бельгійської майстерності, то не відмовляйте собі в можливості скуштувати «Опілля Біле» – національний сорт світлого не фільтрованого пива, який чудово підійде до рибних страв та точно зможе прикрасити ваш вечір.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Доставка за час

Самовывоз из магазина

Бесплатно

Гарантия качества

100 % Настоящее Живое Пиво