Кошик
Чорна п’ятниця

Чорна п’ятниця 2021 та пивні традиції

Скоріше за все у світі немає жодної людини, яка б не чула про такий день, як Чорна п’ятниця – справжнє свято для всіх шопоголіків та людей, які просто хочуть зекономити на покупках. Цей день є п’ятницею після Дня подяки. Тобто традиція великих знижок прийшла до нас з Америки. У більшості випадків блєк фрайдей припадає на період з 23 по 29 листопада. У 2018 році – це саме 23 число. Як не дивно, але цей день не розглядається у якості офіційного свята, однак багато хто бере відгули або вихідні саме на цю дату. Магазини у цей час починають працювати спозаранку, а перші покупці можуть розраховувати на дійсно серйозні знижки.

Цей день є вигідним і для продавців, і для покупців. Перші отримують потік клієнтів, а другі – можливість купити товари набагато дешевше, ніж в іншу дату. Подібні розпродажі проводилися ще з 19-го століття, а до нашого часу лише набрали обертів. В Україні традиції значних знижок знайшли відображення у 2013 році і в наш час не втрачають своєї актуальності.

Знижки зазвичай можна отримати в магазинах одягу та взуття, техніки, а також на пиво та закуски до нього в мережі магазинів Опілля. Здавалося, до чого ж тут пивні традиції? А справа у тому, що в цей день усі любителі якісного пива (наприклад живого пива Опілля) можуть розраховувати на серйозну можливість закупити улюбленого пива у великих кількостях і зі знижками до 40-50%!

Нічого дивного у цьому немає, адже живе пиво Опілля – Якісний та справжній продукт , то чому б не скористатися чудовою нагодою та не придбати улюбленого напою по зниженим цінам? Більше того, в Чорну п’ятницю навіть та пивна продукція та закуски до пива, що здавалися вам занадто дорогими, зможуть порадувати своєю приємною політикою знижок.

Отримати вигоду можливо не лише в точках фізичного продажу. Якщо ви чули про кіберпонеділок, то знаєте, про що йде мова. Річ у тім, що Чорна п’ятниця доволі часто розтягується й на вихідні, знижки менше, але все ще вигідні для покупців. Наступний понеділок після Чорної п’ятниці носить назву кіберпонеділка, тому що саме в цей день усі інтернет-магазини (у тому числі й пивні) перехоплюють ініціативу й приваблюють шанувальників легкого шопінгу непоганими знижками. Наш магазин також не залишиться осторонь, тому у вас буде змога придбати пивної продукції  від Опілля та закусок до пива(Морепродукти, М’ясо, риба) за вигідними цінами, що вистачить і до наступного дня знижок!

Прості, здавалося б, речі можуть допомогти вам придбати навіть пиво з недешевих за розумні гроші. Чому б у цей день не спробувати щось нове? Вибір завжди за вами, любителі та цілувальники неповторного пивного смаку.

КОЛИ ЧОРНА П’ЯТНИЦЯ 2021

Традиція проводити щорічний марафон вигідного шопінгу прийшла в Україну з США. Саме з Чорної п’ятниці починається різдвяний сезон розпродажів, який дозволяє заздалегідь купити подарунки для рідних і друзів за найвигіднішими цінами. По всьому світу вона проходить в один і той же час — відразу після Дня подяки, який відзначають в останній четвер листопада. Головний розпродаж року може тривати від кількох днів до місяця, пʼятниця, 26 листопада

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Доставка за час

Самовывоз из магазина

Бесплатно

Гарантия качества

100 % Настоящее Живое Пиво