Кошик
Пивна піна

Пивна піна

Пивна піна – не просто пишна біла шапка з бульбашок, неодмінний атрибут пива. Усі завзяті любителі хмільного напою діляться на два табори. Одні з ентузіазмом нахвалюють піну і вважають її ознакою якості. Інші несхвально кривляться, мовляв, дуже незручно пити, і використовують всілякі хитрощі, намагаючись отримати якомога менше піни при наповненні келиха. Що ж собою являє піна і про що каже її наявність?

Про що розповість піна?

Піна – це бульбашки вуглекислого газу в оболонці з білків солоду, кислот хмелю і пектину. Саме ці речовини пов’язують бульбашки один з одним і надають піні міцність. Знавці можуть багато розповісти про напій, кинувши лише побіжний погляд на кухоль з пивом. У натурального напою піна стійка, щільна. Виняток – деякі сорту елю і портеру, а також японське ноу-хау – пиво без ячмінного білка LTP1, відповідального за піноутворення.

Нормальна висота «пивної корони» – не менше 4 см. У цьому випадку можна говорити про гарний напій. Але не потрібно занадто суворо ставитися саме до цього критерію. Пиво може бути просто дуже акуратно налито. У той же час високою шапки можна домогтися, просто збовтавши напій ложкою в бокалі.

Набагато важливіше сам зовнішній вигляд піни. Вона повинна бути кипенно білої, без розлучень. Рідка, напівпрозора піна – свідоцтво неякісних інгредієнтів або не першої свіжості пива.

«Правильна» піна осідає не відразу, а дуже плавно і повільно. Еталоном вважається так зване Брюссельське мереживо – піна, яка залишається в келиху навіть після того, як випитий весь бурштиновий напій. Мереживо з Брюсселя притаманне не тільки елітним сортам. Воно ще й є мірилом чистоти келиха. Жир і масла є піногасниками.

Піна і смак пива

Зовнішній вигляд пухирців, безумовно, заслуговує на увагу. Однак не варто забувати, що ми п’ємо пиво заради його чудового смаку і аромату. І піна вносить свій внесок в це сприйняття.

Піна надає пиву те, що дегустатори називають «трійчастим відчуттям». це передається через трійчастий нерв відчуття консистенції, текстури. Цей смаковий ефект ми відчуваємо фізично. Кремовість і легкість пінної шапки здатні змінити відтінки смаку, надавши напою велику м’якість.

Разом з піною на поверхню потрапляє більше ароматичних з’єднань, що дозволяє сповна насолодитися широкою гамою запахів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Доставка за час

Самовывоз из магазина

Бесплатно

Гарантия качества

100 % Настоящее Живое Пиво