Košík
Пивний фестиваль

Сім порад відвідувачам пивних фестивалів(Пивний фестиваль)

Пивний фестиваль – це не тільки можливість спробувати найрізноманітніші сорти пива. Це ще й неповторна атмосфера, весело проведений час, дружні зустрічі і нові знайомства. Якщо ви відправляєтеся на пивний фестиваль вперше, то вам точно знадобляться наші практичні поради. Вони допоможуть уникнути прикрих помилок, які можуть зіпсувати довгоочікуваний відпочинок!

Порада 1: Не беріть з собою багато речей.

Як показує практика, за кілька днів фестивалю ви встигнете поносити максимум пару комплектів одягу. Тому, не перевантажуйте багаж, а беріть тільки найнеобхідніше.

Порада 2. Поясна сумка – кращий друг Фестивальника!

Складіть цінні речі – гроші, телефон, ключі від номера готелю – в поясну сумку або «бананку». Її можна повісити через плече, і вона буде перебувати на грудях – прямо перед вашими очима. Так ви вбережете вміст від потенційних злодюжок і знизите ризик випадкової втрати цінностей.

Порада 3. Будьте готові до великих черг

Черги будуть скрізь – до наметів з пивом, закусками, вільного столика, а також до туалету. Останньому пункту варто приділити особливу увагу, адже навіть після одного келиха пива вам скоро захочеться в туалет. Досвідчені відвідувачі пивних фестивалів радять займати чергу одразу ж, як відчуєте перші позиви сечового міхура.

Порада 4. Не переборщіть з алкоголем

Пиво п’ється легко, і після одного келиха хочеться осушити наступний – і так далі. Не прагніть відразу ж спробувати всі сорти пива, щоб потім не перетворитися в так званий «пивний труп». Цей термін використовують на Октоберфесті – для тих відвідувачів, які сильно сп’яніли і заснули там, де доведеться.

Порада 5. Їжте і пийте воду

Порада може здатися банальною, але про це часто забувають. Їжа допомагає засвоєнню алкоголю – і ви менше і повільніше п’янієте. А вода необхідна тому, що будь-який алкоголь – в тому числі, і пиво – зневоднює. Щоб на ранок не мучитися від сильної спраги та інших «принад» похмілля, не забувайте смачно поїсти і випити щось безалкогільне!

Порада 6. Не сподобалося пиво? То не допивайте його!

На фестивалі буде безліч сортів пива, і не всі вони вам сподобаються. Тим більше, що зараз варять безліч екзотичних варіантів, намагаючись здивувати споживача. І якщо напій вам не сподобався, не варто пересилювати себе – і допивати його. Це нормально!

Порада 7. Не бійтеся пробувати нове!

Можливо, прочитавши попередній пункт, ви почнете побоюватися «пивних експериментів ». Ми ж закликаємо вас не боятися пробувати нові сорти! Бо так можна знайти таке пиво, яке стане одним з ваших фаворитів і відкриє нові грані смаку улюбленого напою!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Doručenie do hodiny

Vlastný odber z predajne

zadarmo

Zabezpečenie kvality

100 % skutočné živé pivo

sk_SKSlovenčina