Сидр

Показати фільтри

Якщо ви хочете купити сидр з доставкою – то ви звернулися за адресою. Цей слабоалкогольний напій надзвичайно корисний, оскільки містить цілий набір елементів з таблиці Менделєєва. Він дуже популярний в Північній Америці, Європі та Австралії, а останнім часом став більш затребуваним і в інших країнах. Його технологія досить проста і дає можливість застосовувати в якості основної сировини не тільки яблука, але і деякі інші продукти. Купити сидр в Києві в наші дні стало досить просто – для цього потрібно скористатися послугами мережі магазинів «Опілля», що постачають замовлення прямо на будинок.

Трохи історії

Достовірно про те, хто винайшов рецепт цього напою, історикам дізнатися так і не вдалося. Є багато легенд, одна з яких пов’язана з королем Франком Великим. Кажуть, що одного разу він випадково сів відпочити на мішок з перезрілими яблуками, які пустили сік, який в результаті заграв.

Іспанці ж розповідають свою версію. Вони стверджують, що за часів тривалих плавань моряки замінювали воду соком яблук. Після бродіння рідина ставала вином, яке допомагало їм зберігати душевну рівновагу і залишати голову свіжою.

Як би там не було, але вже в 19 столітті на Русі сидром стали замінювати шампанське, що в ті часи вважалося ознакою хорошого тону.

Особливості виготовлення

Кращий напій зазвичай виходить з комбінації різних сортів яблук. Проте, виробники часто використовують тільки один вид яблучного соку, щоб надати готовому продукту певного смаку і аромату. При цьому самі яблука не повинні бути свіжими – їх потрібно витримати мінімум тиждень після збору. Загалом технологія виробництва включає в себе наступні моменти:

 • ззаготівля перезрілих яблук;
 • очищення сировини;
 • дроблення і отпрессовка;
 • в утворену мезгу додають воду і ще раз віджимають;
 • далі обидві рідини потрібно з’єднати поставити відстоюватися;
 • потім сік проціджують і розливається по ємностях;
 • зброджування, яке триває до 60 днів;
 • витримка виноматеріалу протягом 10-12 місяців;
 • освітлення, купажування, пастеризація та розлив по ємностях.

Реалізація готового напою через наш інтернет-магазин включає в себе можливість замовити сидр з доставкою, при цьому каталог онлайн площадки включає в себе кілька різновидів продукції. У нас можна недорого придбати:

 • «Вишня» – напій, виконаний на базі яблучного соку з доповненням ароматного екстракту вишні;
 • «Яблучний» – класичний продукт, що володіє яскраво виражених хорошим смаком зелених плодів;
 • «Збитень медовий» – цілющий напій, зварений на меду і лікарських травах з дотриманням старовинних традицій Русі.

Продукт з яблук містить градуси від 5 до 9 ° оборотів. Калорійність його також незначна – всього 115 кілокалорій на 100 мл продукту. Замовити будь-який товар наші відвідувачі зможуть безпосередньо на сторінці сайту. Інформацію з приводу доставки, ціни і способів розрахунків ви зможете дізнатися тут же. Ми запрошує всіх гурманів покуштувати напої за найкращими рецептами пивоварів, і долучитися до групи цінителів гарного смаку.