Закуски

Уже багато років саме пиво займає перші місця в рейтингу найбільш популярних алкогольних напоїв. Крім того, що вживання його в помірних кількостях корисно для людського організму, цей продукт також вважається напоєм для спілкування. А це значить, що сам процес приймає формат фуд-пейрінга – мистецтва поєднання їжі з пивом. Адже справжній цінитель ніколи не буде приймати спиртне в поодинці, і без гідного «супроводу.

Наш асортимент

Фірмова мережа інтернет-магазинів «Опілля» забезпечила можливість для кожного покупця підібрати закуску відповідно до своїх смаків і загальними запитами. У нас можна не тільки купити улюблений сорт напою, але і недорого замовити закуски до пива з доставкой.Весь товар, що надається на сайті, відрізняється високою якістю, і тому він користується досить великим попитом на в середовищі гурманів. У нас є:

  • горішки – фісташки, арахіс, солоні і з різними смаками;
  • чіпси, снеки і кранчи;
  • м’ясо куряче та свинина, конина, підготовлене за особливим рецептом, а також сирокопчені ковбаски;
  • риба і морепродукти – в’ялена ставрида, тріска, корюшка, тунець, плотва, кальмари, ікра судака;
  • сири – смачна копчена плетінка, сулугуні;
  • грінки, кукурудза барбекю, нарізка свинячих вух, інше.

Все, що ми пропонуємо, виготовлено з натуральних продуктів високої якості з використанням технологій, що не несуть шкоди для організму людини. Упаковка т транспортування товару здійснюється з повним дотриманням передбачених санітарно-гігієнічних норм.

Якщо вам потрібно замовити снеки до пива, або ви любите м’ясні або рибні солоності – все це в потрібній кількості ми доставимо прямо за вказаною адресою.

З чим краще пити пиво?

Справжні пивомани відмінно знають, що не кожна закуска добре підходить до певного сорту хмільного напою. Щоб ваш вечір пройшов ідеально правильно, пиво необхідно закушувати відповідними стравами. Так, наприклад, до світлих сортів рекомендовані рибні закуски, м’ясо курки або пряні сири.

Хороший варіант тандему для пшеничного пива – в’ялене м’ясо, сирокопчені ковбаски і сири з яскраво вираженим смаком. Напої з гірчинкою непогано доповнюються стравами з мангалу – шашликом, курячим м’ясом, кониною, інше. Якщо говорити про традиційні чіпсах, горішках, снеках та інше, то такі доповнення ідеально підійдуть практично до будь-якого сорту напою. Тут вибір залежить виключно від смакових уподобань замовників.

Наш магазин працює з доставкою, що дуже зручно для великих компаній. Як правило, у випадках, коли плануються великі посиденьки, її учасники намагаються купувати різні види закусок. І тільки на нашому сайті є величезний вибір продукції цього плану за доступною ціною. Тому, якщо ви надумали закуски до пива купити тут, то можете зробити це прямо зараз.